פרופיל חברה

פרופיל חברה

בבעלות חברת בי. אם אס טכנולוגיות (ח.א.ס) בע"מ טכנולוגיה חדשנית ויחידה מסוגה בעולם טכנולוגיה בשם ShutterWall, טכנולוגיה המוגנת "בפטנט".  טכנולוגית ShutterWall מעניקה פתרונות לשתי בעיות קשות: מיגון של בתים מפני פריצות והגנה מפני נפילות ילדים מחלונות. 

הטכנולוגיה מוטמעת בתוך תריסי גלילה מסוג "אור" בשלבי הייצור במפעלי אלומיניום. טכנולוגית  ShutterWall חדשנית ומהווה פריצת דרך של ממש בתחומה. 

בתחום מיגון הבתים מפני פריצות, טכנולוגית ShutterWall פתרה מספר בעיות: 

  • אזעקות שווא בגלאים (אקטיבים ופסיבים) המבוססים על טכנולוגית אינפרא אדום.
  • נטרול קל יחסית של גלאים על - ידי פורץ.  
  • התקנה גלויה ולא אסתטית של גלאים בצידי החלונות הפוגעים במראה הנכס.

בתחום ההגנה מפני נפילות של ילדים מחלונות: הטכנולוגיה מגינה וגם מדווחת על פתיחת התריס במצב לא מורשה באמצעות חיישנים ייעודיים המוטמעים בתוך שלבי ותעלות התריס, המחוברים לכרטיס בקרה חכם בבית התריס.

כבר בשלב מחקר והפיתוח, טכנולוגית ShutterWall  זכתה באהדה רבה והכרה מקצועית מבעלי מקצוע עם זיקה לתחום המיגון הביתי, ביניהם: מהנדסים, יועצי מיגון, סוקרים מטעם חברות הביטוח, חברות ביטוח, אדריכלים, יזמי בנייה ועוד, כולם כאחד רואים ב - ShutterWall מוצר אולטימטיבי למיגון פתחים מפני פריצות ונפילות של ילדים מחלונות.

החזון שלנו הוא לראות בעתיד הקרוב את טכנולוגית ShutterWall נעשית לרכיב מרכזי ומתבקש במפרטים הטכניים של בתים, דירות ופרויקטים למגורים.